Деяких почуєте вперше: оголосили 10 фіналістів нацвідбору на Євробачення-2024

17 листопада, організатори нацвідбору на “Євробачення-2024” оголосили імена 10 фіналістів, які поборяться за право представити Україну на пісенному конкурсі “Євробачення-2024”.

У списку опинилися добрі знайомі українцям виконавці, так і нові імена. Зокрема, можливість поїхати на конкурс від нашої країни з’явилася у дуету ayona alyonaJerry Heil, учасника “Євробачення-2018” MÉLOVIN, та виконавиці хіта “Вечорниці” SKYLERR. а також INGRET, яка запам’яталася багатьом на “Голосі країни”, пише suspilne.

Список фіналістів нацвідбору на “Євробачення-2024” має такий вигляд:

alyona alyona Jerry Heil

DREVO

INGRET

MÉLOVIN

NAHABA

NAZVA

SKYLERR

YAGODY

YAKTAK

Ziferblat.

Саме хтось з них вже наступного року виборюватиме для України перемогу на “Євробаченні”.

Організатори нацвідбору на “Євробачення-2024” оприлюднили список з 20 артистів, які увійшли до лонглиста. Виконавців обрали з майже 400 поданих заявок. Буде ще й 11 фіналіст нацвідбору, якого оберуть українські єврофани серед тих артистів, які були присутні у лонглисті і які не потрапили до суперфіналу. Як саме відбуватиметься голосування за учасника, організатори нацвідбору обіцяють повідомити згодом.

68-й пісенний конкурс Євробачення у травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть 11 травня. Півфінали відбудуться 7 та 9 травня.