fbpx

До санкційних списків Євросоюзу будуть внесені туристичні фірми

До санкційних списків Євросоюзу будуть внесені туристичні фірми

Для подолання наслідків міграційної кризи та ускладнення подібних випадків в майбутньому ЄС готує законодавчу базу для притягнення до відповідальності туристичних та транспортних компаній, які допомагають у торгівлі людьми .

Вказані заходи перешкодять Білорусі та іншим державам використовувати мігрантів в якості зброї.

За даними видання, Європейська комісія оголосить про нові заходи вже у вівторок.

Новий механізм, спрямований на покарання тих, хто сприяє незаконному ввезенню мігрантів до ЄС, є останньою відповіддю на кризу на кордоні з Білоруссю.

Цей крок було зроблено через два дні після того, як прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький попередив, що Європа стикається із “синхронізованою” загрозою безпеці через прикордонну кризу.

Згідно з документами, ЄС вважає, що нещодавні події не могли статися без участі деяких транспортних операторів, свідомо чи несвідомо.

Згідно з висунутою пропозицією, всі транспортні оператори – наземні, повітряні, внутрішні водні та морські – які, як вважається, беруть участь у контрабанді чи торгівлі людьми в ЄС або сприяють їм, можуть зіткнутися з призупиненням дії ліцензій, обмеженнями на операції в Європі та заморожуванням транзиту через ЄС.

У документах йдеться про те, що будь-які заходи, що накладаються на операторів, будуть пропорційні особливостям кожного випадку і їх термін не повинен перевищувати року, після чого вони будуть переглянуті та, можливо, відновлені.