“Добродія” передала на потреби ЗСУ та населення понад 55 тис. пачок власної продукції

“Добродія” передала на потреби ЗСУ та населення понад 55 тис. пачок власної продукції

Акціонер Agricom Group Анатолій Шкрібляк розповів про благодійні проєкти компанії.

У межах соціального проєкту “Добро в дії” від ТМ “Добродія”, основною метою якого є підтримка військових та постраждалих від війни українців, компанія “Добродія Фудз” передала понад 55 тис. пачок власної продукції (каші швидкого приготування, вівсяні пластівці, граноли власного виробництва).

З початку повномасштабного вторгнення продукцію направляли військовим на фронт, українцям, які опинились у скрутному становищі або втратили домівки, в дитячі будинки тощо. Компанія перерахувала кошти до благодійних фондів на відновлення Чернігівщини після деокупації, зокрема закупівлю генераторів для місцевої громади та освітнього закладу, які залишились без світла, передала понад 15 300 штук упаковок каш для постраждалих внаслідок підриву російськими військами Каховської ГЕС тощо.

“Майже щодня до нас звертаються волонтери, представники благодійних фондів, військові, які мають потребу у забезпеченні продуктами чи в іншій допомозі. Ми намагаємось не залишити без уваги жоден запит і ретельного опрацьовуємо їх, щоб допомогти всім. Адже наша місія залишається незмінною забезпечити якісною, смачною та корисною продукцією не лише наших постійних споживачів, але й тих, хто потребує підтримки в цей скрутний час”, зазначив Анатолій Шкрібляк, акціонер Agricom Group.

З травня 2022 року до жовтня 2023 року серед українців зберігається висока довіра до Збройних сил та волонтерів.

94% українців довіряють ЗСУ (у травні 2022 року 98%), а 87% довіряють волонтерам (у травні 2022 року була така сама цифра). Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.