Допомога Україні: Байден відреагував на провал голосування у Сенаті

Головна Сторінка » Допомога Україні: Байден відреагував на провал голосування у Сенаті

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден розкритикував республіканців у Конгресі за блокування Республіканською партією Сенату просування двопартійної угоди щодо кордону і пакету допомоги Україні та Ізраїлю.

Байден заявив, що ніколи й не думав побачити щось подібне на Капітолійському пагорбі, пише CNN. Він звинуватив Дональда Трампа в погрозах законодавцям.

“Республікаці відступають, тому що їм телефонує Дональд Трамп і погрожує відплатою, якщо ті підтримають цей пакет”, – додав Байден.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сенат США не підтримав законопроєкт про допомогу Україні

Ввечері 7 лютого у Сенаті США провалили голосування щодо подальшого розгляду закону щодо допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та безпеки американського кордону.

Сенатори не змогли набрати необхідні 60 голосів для просування розгляду документу. 49 сенаторів проголосували “за”, 50 – “проти”.

Байден подав до Конгресу запит на додаткове фінансування, де передбачені гроші і для України, ще в жовтні 2023 року. Проте його досі не схвалили.

Президент США Джо Байден погодився на посилення імміграційної політики, аби уникнути критики та забезпечити допомогу Україні.

У Сенаті розробляють імміграційну угоду, яка обмежить можливість мігрантів просити притулку.

Ця угода повинна бути ухвалена в обмін на нову військову допомогу для України та Ізраїля.