fbpx

Директор ЦРУ розказав про помилки Путіна перед вторгненням в Україну

Головна Сторінка » Директор ЦРУ розказав про помилки Путіна перед вторгненням в Україну

Російський диктатор Володимир Путін розказав про підготовку до повномасштабного вторгнення в Україну трьом-чотирьом особам із найближчого оточення.

Це стало однією з його помилок, заявив директор Центрального розвідувального управління Сполучених Штатів Америки Вільям Бернс, передає CBC News.

“Роками, особливо останніми роками, я спостерігав, як Путін звужував коло своїх радників. Це було коло, у якому він цінував лояльність, а не компетентність. Ці люди, як правило, говорили йому те, що він хотів почути”, сказав він.

За ці роки оточення президента РФ зрозуміло, що сумніватися в його судженнях “не до підвищення кар’єри”.

“І тому, на мою думку, це була одна з найглибших вад у прийнятті рішень у Росії безпосередньо перед війною. Таке тісне коло людей підкріплювало глибоко помилкові припущення один одного”, зазначив Бернс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін повернув Герасимову контроль над усіма російськими силами в Україні

Восени 2021 року Путін зрозумів, що стратегічне вікно можливостей для РФ закривається, а окупація України потрібна йому для того, щоб він запам’ятався “великим полководцем”.

“Путін вірив, що Україна слабка і розділена. Він думав, що Захід відволікся, думав, що модернізував російську армію до такого рівня, що та здатна на швидку, рішучу перемогу. Звичайно, виявилося, що кожне з цих припущень було глибоко хибним”, підсумував директор ЦРУ.

Російський президент Володимир Путін сподівається, що на Заході настане “дефіцит уваги” до України. Але він недооцінює рішучість США та партнерів підтримувати Україну у війні, заявив директор ЦРУ Вільям Бернс.

Generated by Feedzy