Соцмережі Facebook та Instagram змінять алгоритм роботи.
Reels і Stories будуть показувати лише підписникам у хронологічному порядку, повідомляється у блозі компанії Meta.
Корпорація змушена змінити алгоритми через закон Європейського Союзу про цифрові послуги.
Мешканці ЄС отримали можливість переглядати і знаходити контент у стрічках, історіях, пошуку та інших частинах Facebook та Instagram, який не ранжується Meta за допомогою систем штучного інтелекту.
“Наприклад, у Facebook та Instagram користувачі зможуть переглядати Stories і Reels лише від людей, на яких вони підписані, у хронологічному порядку від найновішого до найстарішого. Вони також зможуть переглядати результати пошуку, засновані лише на словах, які вони вводять, а не персоналізовані спеціально для них на основі їхньої попередньої активності та особистих інтересів”, йдеться у повідомленні.
Meta розширює бібліотеку оголошень, щоб відображати й архівувати всі повідомлення, спрямовані на користувачів з ЄС, разом з датами показу, параметрами, використаними для таргетування (вік, стать, місцеперебування) тощо. Ці оголошення зберігатимуться протягом року, щоб будь-хто і будь-де міг краще зрозуміти кожне оголошення, розміщене в ЄС.
Корпорація Google оголосила про роботу над штучним інтелектом, який допоміг би діагностувати рак та аналізувати результати ультразвукових досліджень.
Моделі штучного інтелекту компанії можуть допомогти спростити процес раннього виявлення раку молочної залози та визначення терміну вагітності у майбутніх матерів.
Для реалізації проєкту, Google співпрацює з кенійською некомерційною організацією Jacaranda Health для дослідження ультразвукового лікування матерів та немовлят на основі штучного інтелекту у державних лікарнях.