Фінляндія залучила військових для будування загородження на кордоні з Росією

Головна Сторінка » Фінляндія залучила військових для будування загородження на кордоні з Росією

У Фінляндії на КПП “Вартіус”, що на кордоні з Росією, починається зведення тимчасових огорож у прикордонній зоні на тлі напливу мігрантів.

Збройні сили країни надають допомогу прикордонникам.Про це повідомив начальник фінського прикордонного пункту капітан Йоуко Кіннунен, передає Yle.

“У безпосередній близькості до шлагбаумів будуються захисні споруди, тобто тимчасові перепони на державному кордоні. Цей захід із забезпечення роботи прикордонного пункту”, – сказав Кіннунен.

Керівництво прикордонної служби повідомляє, що ніч на прикордонних станціях пройшла спокійно. У суботу притулок попросили 67 людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінляндія схвалила виділення Україні 20-го пакета військової допомоги

Однак, за словами Кіннунена, на прикордонному пункті “Вартіус” було виявлено, що деякі прохачі притулку, які прибули до Фінляндії в суботу, були “виштовхнуті” від російського прикордонного посту в бік Фінляндії проти їхньої волі.

Він додав, що після цього за людьми закрили ворота, тож повернення на російську територію стало неможливим.

“Поведінка останньої групи, що складається з 20 осіб, показала, що вони не хочуть в’їжджати до Фінляндії”, – сказав Кіннунен.

Вночі 18 листопада Фінляндія закрила чотири із восьми пунктів перетину кордону з Росією.

Зробили це у відповідь на сплеск міграції, повідомляє Європейська правда.

Так, із опівночі перестали працювати прикордонні пункти Іматра, Ніірала, Нуйямаа і Ваалімаа. Вони розташовані вздовж східного кордону Фінляндії. Діятимуть обмеження до 18 лютого 2024 року. Однак, за потреби можуть бути продовжені.