fbpx

ФСБшники знімають погони та шукають партизанів

ФСБшники знімають погони та шукають партизанів

Працівники спецслужб Росії на окупованих територіях України перевдягаються в цивільний одяг, щоб знайти партизан та людей, які нелояльні до окупантів. Цю інформацію повідомив Центр національного спротиву, який зазначив, що подібні випадки стаються все частіше.

За допомогою цього методу, співробітники Федеральної служби безпеки (ФСБ) виявляють членів українського підпілля, які потім можуть потрапити в полон.

Окупанти, що виступають під виглядом простих людей, цікавляться у продавців, кондукторів та інших, хто скаржиться на російську владу, та нерідко самі провокують подібні розмови.

Центр національного спротиву закликав українців, які проживають на тимчасово захоплених Росією територіях, бути обережними та не висловлювати своє ставлення до окупаційної влади малознайомим людям.

На захоплених районах Запорізької області загарбники збільшили контрдиверсійні заходи, оскільки не можуть виявити партизан. Окупанти посилили перевірки на блокпостах, в тому числі перевіряють телефони людей на предмет передачі розвідувальних даних Силам оборони.

Під час окупації Мелітополя російські загарбники викрали більше тисячі мешканців міста, більшість з них досі перебуває у полоні. Зараз росіяни намагаються приховати ці викрадення фейковими рішеннями “суддів”, які прибули з РФ і влаштовують судилища над українцями.

Generated by Feedzy