Хто у світі готовий воювати за свою країну – опитування

Хто у світі готовий воювати за свою країну – опитування

В Україні виявили найвищу готовність воювати за свою державу серед країн Європи.

62% опитаних українців заявили, що готові захищати країну. Про це свідчать результати опитування Gallup International, повідомляє група Рейтинг.

33% не готові. 4% не визначився із відповіддю.

Респонденти з країн Азії продемонстрували найбільшу готовність воювати за свою державу. Найвищі показники у Вірменії та Саудівській Аравії, там 96% та 94%. Також високий рівень в Азербайджані, Грузії, Афганістані, Індії та Пакистані.

Найбільший показник тих, хто не визначився у країнах Америки та Європи.

Більше готові воювати мешканці країн Центрально-Східної Європи, менше – Південної. Усього найменше серед європейських країн готові воювати за свою державу в Італії, Німеччині, Австрії, Іспанії та Болгарії.

У Молдові готові воювати трохи більш ніж половина опитаних. У Румунії та Польщі – дещо менше половини.

Усього найменше у сіті готових воювати в Японії.

Міжнародне опитування Gallup International End of Year Survey було започатковане та розроблене 1977 року. Воно проводить щороку. Цьогоріч пройшло у 41 країні світу.

26 лютого президент Франції Еммануель Макрон зібрав у Парижі саміт лідерів. Він допустив відправку до України західних військ.

Низка країн НАТО у відповідь на заяви Макрона публічно відкинули ідею відправки військ в Україну. Серед них, зокрема, Польща, США, Німеччина, Чехія, Канада та Велика Британія.

Можливість відправки військових не стали відкидати прем’єр Естонії Кая Каллас, а також міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас – він уточнив, що йдеться тільки про навчальні місії. Глава Генштабу армії Нідерландів генерал Онно Ейхельсгейм заявив, що “слід залишити всі варіанти відкритими”.