Hyundai вперше показала новий бюджетний електромобіль

Головна Сторінка » Hyundai вперше показала новий бюджетний електромобіль

Компанія Hyundai презентувала 11 червня перші офіційні тизерні зображення свого нового субкомпактного електромобіля A-сегменту.

Модель отримала назву Inster, повідомляє офіційний сайт компанії-виробника.

Hyundai Motor не опублікувала фото інтер’єру Inster, але шпигунські знімки демонструють, що він запозичив багато елементів у Casper. Включаючи великий центральний інформаційно-розважальний екран та триспицеве кермо.

Хоча новий електромобіль на офіційних фото знаходиться у відносній темряві‎, можна помітити, що його силует такий самий, як у бензинового Hyundai Casper. Помітні круглі світлодіодні денні ходові вогні та піксельні покажчики поворотів. На тизерах також показали порт для заряджання. Він знаходиться спереду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали найпопулярніші моделі авто місяця

Повноцінний дебют електричного авто відбудеться на виставці Busan International Mobility Show, яка почнеться у кінці червня.

Новий електромобіль зможе проїхати 355 км без підзарядки.

Інші характеристики поки що тримають у таємниці.

За чутками, корейці розраховують продавати Inster за ціною менше 20 тис., що зробить його небезпечним конкурентом для Citroen e-C3 і Dacia Spring, які також відрізняються низькою вартістю.

Безпілотний електрокар від компанії Apple тим часом не з’явиться на авторинку. Компанія повністю згорнула плани зі створення електромобілів (EV) після 10 років роботи над цим проєктом.