fbpx

Імплантація зубів: різновиди імплантів, як вибрати хірурга – імплантолога. Інтерв’ю Євгена Адамідіса

Правильно підібраний імплант служитиме пацієнтові все життя. Однак перед пацієнтом завжди постає питання: “як правильно вибрати систему імплантів”, “до якого хірурга звернутися”. Хірург імплантолог Євген Ніколаос Адамідіс стоматологічної клініки Geneva в Одесі розповідає, як правильно підібрати систему імплантів, чим можуть відрізнятися імпланти та як вибрати хорошого фахівця.

Інтерв’юер:
Євгене Ніколаосе, сьогодні ми торкнемося дуже цікавої теми імплантації зубів. Розкажіть, будь ласка, нашим читачам чим відрізняються імпланти економ та преміум класу. Адже скрізь використовують практично однакову систему виготовлення титанових штифтів?

Лікар:
Майже всі імпланти на сьогоднішній момент виготовляються з титану. Імплантанти преміум класу Straumann виготовляються із спеціального запатентованого сплаву титану та цирконію, що дає максимальну міцність та біосумісність із організмом. Плюс до всього це гарантія на імплантат по всьому світу, що зараз є не мало важливим фактором.

Інтерв’юер:
Які методи імплантації зубів ви використовуєте на сьогоднішній день?

Лікар: Я працюю за всіма міжнародними протоколами імплантації. Класична( Відстрочена імплантація), Одномоментна( Відразу видалення зуба та постановка імпланту), це, на даний момент, найкращий варіант для збереження тканин навколо видаленого зуба та найбільш естетичний варіант без додаткових хірургічних маніпуляцій. Методики “ALL ON 6”, “ALL ON 4”, “ALL ON 8” при тотальній адентії, з одномоментним навантаженням (Пацієнт завжди залишається із зубами).

Інтерв’юер:

Які імплантаційні системи ви обрали для своєї щоденної роботи та чому саме їх?

Лікар: Найчастіше вибір системи для імплантації залежить від конкретного випадку, тому що імпланти, крім сплаву, відрізняються ще формою, дизайном, що відіграє важливу роль. У лінійки компанії Straumann, припустимо, є майже всі імпланти, які можуть закрити всі клінічні випадки.

Інтерв’юер:
Чи даєте ви гарантію на свої роботи, щоб пацієнтові було спокійніше ставити імпланти у Вас?

Доктор: Звичайно. Особисто я даю гарантію на свою роботу терміном на 5 років. Компанія виробник дає довічну гарантію на імплант, якщо з ним щось трапляється сам імплант змінюється за гарантією.

Інтерв’юер:
І насамкінець, розкажіть, будь ласка, як же вибрати хірурга для проведення імплантації зубів?

Лiкар:
Найважливіше це, мабуть, портфоліо лікаря, його роботи. Велику роль грає навчання лікаря, професіоналізм. Ну і, звісно, контакт із пацієнтом одне з найважливіших, на мій погляд, пунктів. З чималою кількістю пацієнтів у мене залишаються дружні стосунки, що говорить про досить тепле ставлення до людей.

Дякуємо Євгену Адамідісу за відповіді на наші запитання. Пам’ятайте, що імплантація зубів в Одесі у стоматологічній клініці Geneva знаходиться на дуже високому рівні і, якщо у вас виникли проблеми із зубами, краще не відтягувати похід до стоматолога.

Generated by Feedzy