“Колос” переміг одеський “Чорноморець” у результативному матчі в десятому турі УПЛ

В десятому турі пройшов матч у Ковалівці, де місцевий “Колос” приймав одеський “Чорноморець”. Це третій матч в історії між цими командами: одна перемога в “Колоса” та одна нічия.

Перед цим матчем у “Чорноморця” були шість очок та 14-е місце в турнірній таблиці. А “Колос” йшов 11-м, вісім очок в активі.

У першому таймі матчу команди обмінялися голами. Відкрив рахунок “Колос”: на 15-й хвилині Володимир Лисенко скористався невдалим відскоком від суперник і ножицями пробив точно у кут – 1:0. Але “Чорноморець” швидко відповів своїм голом: забив Євген Смирний (це перший гол “Чорноморця” в матчах проти “Колоса”).

Вирішальними у матчі стали заміни, які тренер господарів провів на 58-й хвилині. вийшли Ніколос Січінава та Реннан. І уже за хвилину цей дует створив гол: Січінава підібрав м’яч на фланзі, виконав подачу, яку замкнув Реннан – 2:1.

З рахунком 2:1 ця гра і закінчилася, попри усі атаки “Чорноморця” в кінці матчу.