fbpx

Кремль у нервовому стані – ОП про статтю Медведєва

Головна Сторінка » Кремль у нервовому стані – ОП про статтю Медведєва

Стаття заступника голови ради безпеки РФ Дмитра Медведєва про Україну свідчить про нервовий стан у Кремлі.

Про це сказав радник керівника Офіса президента України Михайло Подоляк, повідомляє “Українська правда”.

Подоляк назвав текст “украй дивним, недоречним, неактуальним”.

І зауважив, що Медведєва, який “випав з актуального політичного порядку денного”, “не запрошували до розмови про організацію переговорів між президентами України й Росії”, і що до колишнього президента РФ з іронією ставляться навіть у російських ЗМІ.

“Оскільки особливої ​​репутаційної цінності Медведєв уже не має, рішення вкласти в його уста відкриті образи й брутальну брехню може зображати той факт, що Медведєвим як слабкою фігурою, про яку ніхто не шкодуватиме, просто скористалися, щоб заявити різку шантажистську позицію”, – сказав радник керівника ОП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін ще не розуміє, що він програв війну проти України – експосол США

“Це свідчить про нервовий стан російського керівництва. Воно не знає, як вивести із глухого кута відносини між Росією та цивілізованим світом”, – зауважив Подоляк.

За його словами, “текст за підписом Медведєва нагадує класичні пропагандистські тексти в радянських газетах 1930-х років”.

“Якщо від імені держави використовують подібну стилістику, то справи кепські”. А “якщо такий текст публікують ще й у день початку візиту в Москву заступника держсекретаря США Вікторії Нуланд, що ретельно готували, то явно хтось намагається посилити курс на конфронтацію”.

“Українська сторона звертає увагу лише на позицію чинного президента Росії. Що звучить в його оточенні – питання другорядне. Головне питання – яку позицію має Путін. Адже від його імені офіційно звучали інші формулювання і підтверджувалася необхідність переговорів між Україною і Росією.

Українська сторона необхідні кроки зробила. Якщо ж у Росії хочуть обговорити ідентичність України, чому Медведєв приділив велику увагу в тексті, то виходити необхідно з цього: ідентичність українців і України точно відрізняється від вигаданого в рамках сконструйованої історії СРСР або короткого курсу історії КПРС. Цінності України відрізняються від того, що говорили про них у минулому. Потрібно прийняти й поважати цей факт”, – сказав Подоляк.

11 жовтня в російському виданні “Коммерсант” з’явилася стаття Медведєва, який заявив, що президент України Володимир Зеленський “почав ревно служити найоскаженілішим націоналістичним силам”.