Медведєв у військовій формі пригрозив знищити “осине гніздо” в Києві

Медведєв у військовій формі пригрозив знищити “осине гніздо” в Києві

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв пригрозив знищити “осине гніздо” в Києві на тлі заворушень, які знову захлеснули Росію вранці 1 червня.

Йдеться про вторгнення російських партизанських сил в Бєлгородську область та сутички на кордоні. Під час відвідування загальновійськового полігону “Прудбой” (Волгоградська область) чиновник традиційно звинуватив Україну в тероризмі і пообіцяв “в максимальній мірі жорстку відповідь”.

“Вони повинні бути знищені. Причому, не тільки в особистій якості. Потрібно знищити саме “осине гніздо”. Режим цей, який склався в Україні, він підлягає винищенню, він повинен бути знищений, інакше звідти буде постійно виходити загроза і ми повинні будемо постійно проводити “операцію” типу тієї, яка у нас вже більше року проводиться”, заявив Медведєв.

Перед своєю “свитою” соратник Володимира Путіна вирядився у військову форму, а також примудрився перейменувати путінську “СВО”(спеціальну військову операцію) на “контртерористичну”.

У Росії в центрі Шебекіно Бєлгородської області унаслідок обстрілів палає пʼятиповерхівка. За словами місцевих жителів, під обстріл потрапила також будівля адміністрації міста.

Водночас бійці російського добровольчого корпусу повідомили, що знову зайшли на територію регіону і розпочали “другу фазу звільнення територій від путінського режиму”, йдеться у заяві РДК.

У центрі Шебекіно полум’ям охоплено дах будівлі. Будинок розташований поруч із районною адміністрацією, яка, імовірно, також потрапила під обстріл.

Місцеві мешканці масово залишають Шебекіно, свідчать сотні повідомлень щодо евакуації у чатах міста. Люди домовляються про можливість виїзду між собою, шукають попутників та вільні машини. На автозаправках шалені черги.