fbpx

Меркель визначилась з особливостями церемонії прощання

Меркель визначилась з особливостями церемонії прощання

Ангела Меркель активно готується до урочистої церемонії прощання, для якої обрала пісні легендарних німецьких виконавиць із Західної та Східної Німеччини. Вона вибрала пісні зірки п’ятдесятих років минулого століття Гільдегард Кнеф та культової панк-рокерші з НДР Ніни Гаген

Церемонія традиційно відбудеться у дворі міністретсва оборони в Берліні.

Виконає обрані композиції оркестр Бундесверу ФРН, який буде грати “Für mich soll’s rote Rosen regnen” (“Для мене проллється дощ із червоних троянд”) німецької актриси та співачки Кнеф, а також “Du hast den Farbfilm vergessen” (“Ти забув кольорову плівку”) – шлягер 1970-х, який прославив панк-рок співачку Гаген. Крім того, музиканти мають зіграти “Großer Gott, wir loben Dich” (“Великий Боже, ми славимо тебе”) – християнський гімн, парафраз Te Deum, слова якого написав німецький католицький священик і теолог XVIII століття Ігнац Франц (Ignaz Franz)

У зв’язку з пандемією коронавірусу проводи Меркель з посади канцлера Німеччини пройдуть у доволі камерному форматі – запрошені близько 200 гостей, зокрема 52 міністри, які входили до уряду на різних етапах її правління, а також інші члени її команди. Меркель виступить з короткою промовою. Традиційний прийом після офіційної церемонії прощання не відбудеться.