Меру Одеси Труханову підняли зарплату й встановили премію

Зарплата міського голови Одеси Геннадія Труханова збільшилася.

Йому також встановили щомісячну премію у розмірі 120% від посадового окладу. Рішення щодо цього ухвалили депутати Одеської міської ради 24 квітня, передає “Укрінформ”.

На сайті міськради опублікували проєкт рішення, у якому казано, що Труханову “за високі досягнення у праці та за виконання особливо важливої роботи” пропонують встановити надбавку у розмірі 50% посадового окладу. Премію ж у розмірі 120% від посадового окладу меру начислять за “за вислугу років, за високі досягнення у праці”.

Труханову раз на рік будуть виплачувати матеріальну допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати за відповідним розпорядженням.

Депутати надали Труханову право призначати премії своїм заступникам та секретарю міської ради у розмірі не більше 150% від посадового окладу. Вони отримають надбавки за ранг, вислугу років, високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи та інші виплати.

“За” проголосували 45 депутатів. Через конфлікт інтересів не голосували сам мер Труханов та секретар міської ради Ігор Коваль.

Національне агентство з питань запобігання корупції відкрило публічний доступ до реєстру декларацій.

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія у гривневому еквіваленті показав понад 40 млн готівки.