В Києві відбудеться унікальний благодійний концерт

В Києві відбудеться унікальний благодійний концерт

25.04 в залі МЦКМ відбудеться масштабний, трохи дивний, унікальний благодійний концерт “НАШЕБАЧЕННЯ“. Його роблять хлопці з донатного гурту BadStreet Boys, що за три свої кліпи зібрали близько 14 мільйонів гривень для потреб Сил Оборони. Переможець конкурсу отримає право представляти країну на сольному концерті в Жовтих водах.

Буде великий стрім в Youtube на каналі BADstreeе Boys. Початок о 18:00! Всі глядачі зможуть голосувати ДОНАТАМИ – у кожного учасника буде своя банка! До донатів ми долучимо всі гроші з продажу квитків! Ціль – зібрати велику суму на FPV-дрони для Азову і 3 ОШБ.

Серед учасників і гостей – Курган і Agregat, Monatik, NAZVA, El Кравчук, Олександр Кварта, ТНМК, Andrii Barmalii і Oleksandr Yavdyk, ТНМК, Otoy, Міша Правельний, Богдан Купер, PROBASS ∆ HARDI, Хамерман знищує віруси, NAZVA та інші.

Ведучі – Женя Янович, Дядя Жора, Повар Даніл.

Журі – Lebiga, Олександра Зарицька, Ілля “ГЕНДАЛЬФ” Самойленко.

Свого часу Євробачення було створено, щоб об’єднати людей у повоєнний період. Нашебачення створюється, щоб об’єднання людей під час війни та наблизити повоєнний період!

Артисти вкладають свою творчість і, звісно, донатять. Партнери – допомагають в створені чудового контенту і, звісно, донатять. Судді – судять і донатять. Глядачі – кайфують і донатять. Історія отримує легендарну подію. Сили оборони отримують fpv. Такий план.