fbpx

На кордоні України постійно знаходиться потужне військове угрупування ЗС РФ

На кордоні України постійно знаходиться потужне військове угрупування ЗС РФ

На кордоні України на постійній основі знаходиться наступальне угрупування Збройних сил Росії. після проведення навчань угрупування до місць постійної дислокації не повернулось.

Вказані дані пояснює заступник ОП Роман Машовець.

З його слів слідує, що після навчань на місця дислокації повернуто лише особовий склад. Бойова техніка залишилась в місці проведення маневрів біля кордону України.

“Росія своїми діями та збройною агресією щодня підриває основи демократичного світу, а Україна зараз не тільки має військовий конфлікт із Російською Федерацією на своїх територіях, а фактично виступає як велика стіна для захисту всього світу”, – заявив він.

Також Машовець зазначив, що використаний на Донбасі безпілотник “Байрактар” довів ефективність як зброя нового покоління.

“Бійці окупаційних військ намагаються уникнути служби на передовій. Я вважаю, що це найкраще свідчить про нашу готовність захищати землі України, адже правда на нашому боці. Ми не прагнемо захопити чужі території, ми справедливо захищаємо свої кордони та готові це робити у майбутньому”, – додав Машовець.