fbpx

На з’їзді “Слуга народу” буде обговорено питання виключення депутатів

На з’їзді “Слуга народу” буде обговорено питання виключення депутатів

Політична партія “Слуга народу” проводитиме черговий з’їзд, який призначено на 15 листопада поточного року.

Серед питань, які обговорюватимуть делегати з’їзду, буде виключення депутатів з парламентської фракції “слуг” в Верховній Раді.

Вказана інформація надана нардепкою від “Слуга народу” Оленою Мошенець.

“На з’їзді партії в понеділок зміниться голова партії. Не виключено, що будуть додаткові зміни, зокрема в керівних органах партії. Що стосується фракції, можу сказати лише про те, що будуть розглядатися нові виключення зі складу нашої фракції, вони будуть лише розглядатись. Якщо це станеться, має бути відповідне голосування. Якщо голосів вистачить, то не виключаю, що хтось покине лави нашої політичної сили в парламенті”, – повідомила “слуга народу”.

Щодо можливого виключення з фракції Гео Лероса та Дмитра Разумкова Мошенець надала таку відповідь:

“Лерос вже давно не є членом нашої фракції в парламенті. Не бачу взагалі сенсу обговорювати цю особу, тим більше в контексті його останніх некоректних дій стосовно України, суспільства і всіх органів влади. Що стосується Дмитра Разумкова, це точно не Дмитро Разумков, це інші наші колеги. Принаймні в порядку денному я не бачу питання, що саме Разумкова хтось планує позбавити мандата. Мені взагалі здається, що тема навколо Разумкова трішки роздута всілякими потенційними можливостями притягувати до нього увагу. Ми маємо рухатись далі, а не зупинятись на колишніх, які намагаються утримати увагу біля себе”.