Названі кращі смартфони 2021 року для любителів мобільної зйомки

Названі кращі смартфони 2021 року для любителів мобільної зйомки

Один з кращих камерофонів 2021 року – Samsung Galaxy S21 Ultra: вміє знімати відео в 8K, підтримує оптичну стабілізацію зображення і 100-кратний гібридний зум.

Xiaomi Mi 11 Ultra: має одну з кращих камер в своєму класі і навіть очолює рейтинг DxOMark. Гаджет вміє записувати відео в 8K, підтримує лазерний автофокус і в цілому знімає з зумом до х120. 

Huawei Mate 40 Pro: китайський флагман, що вийшов в 2020 році, все ще може потягатися за звання кращого камерофона з моделями 2021 року. Mate 40 Pro отримав три камери від Leica, розташованих в кільці на спинці.

Apple iPhone 12 Pro Max: на 5-нм процесорі Apple A14 Bionic – єдиний апарат в рейтингу, який оснащений датчиком LiDAR для аналізу навколишнього простору. Технологія використовується під час зйомки в нічному режимі і дозволяє робити барвисті портрети навіть в сутінках. Всі камери мають роздільну здатність всього 12 Мп. Але це не заважає смартфону створювати круті знімки.

OnePlus 9 Pro: отримав основну камеру з чотирма датчиками – 48, 50, 8 і 2 Мп. Найбільше пікселів має ширококутний об’єктив. Гаджет підтримує трикратний оптичний зум, оптичну і електронну стабілізацію, зйомку в 8K при 30 fps, режим супер-макро і авто фокус з режимом «стеження». Модель захищено від води по стандарту IP68.