Немає жодних передумов для справжньої перемоги – Портніков

Головна Сторінка » Немає жодних передумов для справжньої перемоги – Портніков

Для закінчення війни потрібне політичне рішення, але засад для нього наразі немає.

Водночас Україна робить ставку на військове вирішення теперішньої ситуації, але її вихід на кордони 1991 року – це не перемога, а лише відновлення справедливості і міжнародного права. Таку думку висловив політичний експерт і журналіст Віталій Портников на своєму Youtube-каналі.

“У нас є ідея, що наша перемога це вихід України на кордони 1991 року. Але це – не перемога, це відновлення справедливості і міжнародного права. Перемога – це коли ворог не може на тебе далі нападати, не створює для тебе небезпеку. А вихід на кордони 1991 року – це просто переміщення війни з однієї лінії зіткнення на іншу”, – наголосив він.

Експерт зазначив, що те, що ми називаємо державним кордоном України, Росія називатиме кордоном своїх окупованих територій.

“Це нічого не змінює з точки зору логістики війни. Просто напад буде з іншої позиції. Тут жодної відповіді, як це закінчити, не існує в природі”, – зазначив експерт.

А далі, на думку Портникова, починать працювати наші бажання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активна війна триватиме ще рік-півтора – Світан

“Ми хочемо, щоб якщо ми звільнимо Крим, росіяни знищили Путіна, в Росії змінилася влада, Росія розпалася на 25 частин, Росія зайнялася своїми проблемами, Путіна поклали в холодильник. Жодних передумов вважати, що буде саме так, не існує”, – наголосив журналіст.

Портников зазначає, що після звільнення ЗСУ останнього українського населеного пункту, Росії нічого не завадить завдати масованого ракетного удару по Україні.

“Поставимо себе на місце середньостатистичного українського громадянина. Йому повідомляють, що українська армія звільнила останній населений пункт на території України, окупований російськими військами. Радість, щастя, в цей момент повідомляють, що Росія збирає резерви на кордоні – 350 чи 400 тис., і в цей момент в тому місці, де він святкує перемогу – масований ракетний удар”, – каже він.

Експерт робить невтішний прогноз щодо війни.

“Яким чином зробити, щоб було інакше? Потрібне політичне рішення. Чи є засади для політичного рішення? Їх немає. Тому я налаштований на життя в такому світі далі”, – резюмує Віталій Портников.

17 листопада представники Морської піхоти ЗСУ заявили, що провели серію успішних дій на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

ЗСУ вдалося закріпитися на кількох плацдармах. Ці успіхи Сил оборони України ставлять під загрозу всю оборону росіян на Півдні, повідомив в ексклюзивному коментарі Фактам ICTV екскомандир взводу батальйону “Айдар”, ветеран АТО Євген Дикий.

Більш того, бої на лівобережжі Херсонщини можуть стати вирішальними взагалі для кампанії цього року.