В Україні відкрито набір групи на використання віртуальної реальності у лікуванні ПТСР

В Україні відкрито набір групи на використання віртуальної реальності у лікуванні ПТСР

Якщо ви або ваш близький, який є ветераном, стикаєтеся з безсонням, тривогою, роздратованістю, агресивністю чи замкнутістю після бойових дій та проживаєте в Київській області, і зараз не перебуваєте на військовій службі, ви маєте можливість приєднатися до нової медичної програми з діагностики та лікування посттравматичного стресового розладу (ПТСР) за допомогою американського методу віртуальної реальності (VR).

Благодійний фонд “РЕНЕСАНС.УА” готовий виплатити вам 5000 гривень за участь у дослідженні, яке проводиться в державній клініці Київської області. Для отримання деталей та запису звертайтеся за адресою info@renua.world (Артем Маратович).

Цей метод використовується для лікування ПТСР в США вже понад 20 років. Тисячі ветеранів Іракської та Афганської війн успішно пройшли таке лікування. 66% ветеранів повністю одужали, а у решти симптоми значно зменшилися після 5-10 сеансів VR. На відміну від медикаментозної терапії, ці сеанси VR не викликають залежності і не вимагають багатомісячного лікування.

Якщо не лікувати ПТСР вчасно, можуть виникнути такі наслідки, як алкоголізм, наркоманія, сімейні проблеми, неспроможність знайти та утримати роботу, кримінальна поведінка, суїцид.

Благодійний фонд “РЕНЕСАНС.УА” має за мету допомогти українським ветеранам максимально швидко та безболісно повернутися до повноцінного цивільного життя, використовуючи найсучасніші та найефективніші заходи захисту, що застосовуються на Заході. Ваша участь у дослідженні не лише допоможе вам, але й дозволить зробити свій внесок у розробку діагностики та лікування ПТСР в Україні. Якщо ви помічаєте ознаки ПТСР у себе чи ваших близьких, здійсніть безкоштовну діагностику та, за необхідності, безкоштовне лікування в державній клініці в Київській області, а також отримайте компенсацію 5000 гривень за участь у цьому дослідженні.