Оплата смартфоном стане недоступною для багатьох користувачів

Застосунок Гаманець (Google Wallet), що забезпечує швидкий доступ до платіжних карток, перестане бути доступним на багатьох старих смартфонах вже з наступного місяця.

Google змінює мінімальні вимоги для роботи Гаманця на смартфоні. Через це власники старіших гаджетів на Android з підтримкою безконтактної оплати втратять доступ до цього інструменту, йдеться в повідомленні на сторінці підтримки Google.

“З 10 червня 2024 року Google Wallet потребуватиме Android 9 або новішої версії на вашому телефоні та Wear OS 2.x або новішої версії на вашому смартгодиннику. Щоб функції Гаманця, як-от безконтактна оплата, були захищеними, ми маємо надсилати оновлення системи безпеки на ваш пристрій. Такі оновлення недоступні для версій Android, старіших за 9”, – йдеться в повідомленні.

Коли Google Wallet з’явився у 2022 році, замінивши собою застосунок Google Pay, версія Android 5.0 ще була у списку. До цього оновлення підтримувалися Android 7.0 і новіші версії. Відтак, з наступного місяця буде втрачено підтримку Android Nougat (2016: 7.0, 7.1) і Oreo (2017: 8.0, 8.1).

Кожен користувач смартфона повинен знати ознаки швидкого виходу гаджету з ладу.

Не володіючи цією важливою інформацією, людина може потрапити до складної ситуації. Наприклад, смартфон може припинити працювати саме в той момент, коли з’явиться необхідність здійснити важливий дзвінок.