fbpx

Орбан знову заговорив про Путіна: сказав про його страхи та пояснив, чому війна скінчиться не скоро

Завершення повномасштабної війни між Росією та Україною найближчим часом чекати не варто, оскільки російський диктатор Володимир Путін боїться поразки та не відмовиться від війни.

Росія демонструвала на початку війни, що вона слабка, але зараз вони мобілізуються і враховують помилки, заявив скандальний прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час зустрічі з журналістами в Будапешті, пише видання Tichys Einblich.

“Орбан руйнує надію на те, що Путін рано чи пізно відмовиться від війни. Зрештою, наближаються президентські вибори, а ті, хто програв війну, не виграють вибори, навіть сфальсифіковані” – сказано в матеріалі.

При цьому німецькі журналісти стверджують, що Орбан нібито не проросійський прем’єр. Угорці, на думку журналістів, пам’ятають про жорстокість росіян – в 1956 році радянські війська винищили безліч бунтівних угорців і повісили прем’єр-міністра Імре Надя.

Росія, за словами Орбана, основною метою війни нібито бачить не повне завоювання України, в Кремлі нібито розуміють, що це викличе шалений опір населення і партизанську війну ,а “створення буферної зони приблизно вздовж лінії зіткнення на Донбасі”

“Своєрідна “зона смерті” між Західною Україною і НАТО з одного боку, і Росією з іншого?”- сказано в матеріалі. При цьому німецькі журналісти в статті просувають наратив про те, що “позиція Угорщини про негайне припинення вогню і переговорах є найкращою”.

Раніше Орбан знову вляпався в скандал – він порівняв Україну з Афганістаном і назвав її “нічийною землею”. Після цього посла Угорщини викликали до Міністерства закордонних справ України.

Крім того, Орбан постійно вставляє палиці в колеса спробам Європи покарати агресора і допомогти Україні. Зокрема, Угорщина накладе вето на можливе рішення Євросоюзу щодо нового пакету санкцій проти Росії. Йдеться про санкції щодо російської ядерної енергетики.

Generated by Feedzy