fbpx

Озброєні чоловіки хотіли “віджати” господарство у фермера

Головна Сторінка » Озброєні чоловіки хотіли “віджати” господарство у фермера

У Запорізькій області озброєні чоловіки вдерлися на територію фермерського господарства та погрожували керівництву та її співробітникам.

Примушували голову фермерського господарства переоформити право власності на майно, віддати свою частку спадкового комплексу сільського фермерського господарства та погрожували забрати врожай, інформує пресслужба МВС.

“Крім того, вони порізали колесо трактору та кілька коліс службових автомобілів підприємства. На місце інциденту вчасно приїхала поліція”, – сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Били та погрожували відрубати пальці: банда напала на ферму

Правоохоронці опитали свідків та очевидців події, вилучили записи з камер відеоспостереження підприємства. У порушників конфіскували чотири мисливські гладкоствольні рушниці, три травматичні пістолети, 24 мисливські набої, 18 патронів до пістолетів, 18 патронів з гумовими кулями, 9 пластикових набоїв.

Особи всіх нападників встановлені. Це жителі Запорізької та Дніпропетровської області від 23 до 31 року. Їм може загрожувати до семи років позбавлення волі.

П’ятеро озброєних чоловіків у балаклавах намагалися силою захопити фермерське господарство в селі Метанівка Теплицького району Вінницької області. Між працівниками та нападниками виникла бійка.

Обороняти зернотік кинулися і місцеві жителі. Вони запевняли, що там є частка їхніх майнових паїв. Тоді нападники почали стріляти в чоловіків, а проти жінок застосовували сльозогінний газ. Шестеро людей отримали поранення.