fbpx

Порошенко звинуватив офіс Зеленського в організації “проплачених протестів” біля свого будинку

Головна Сторінка » Порошенко звинуватив офіс Зеленського в організації “проплачених протестів” біля свого будинку

П’ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко звинуватив чинного президента Володимира Зеленського в організації проплачених протестів під своїм будинком у селищі Козин на Київщині.

Відповідне відео зі зверненням він опублікував у Facebook.

“Сьогодні ми побачили, що російськомовні тітушки за гроші готові продати Україну. Цим брудним сценарієм, зробленим за кошти, які вкрали у платників податків, вони намагаються відвернути увагу, щоб уникнути відповідальності. Офісу президента я хочу сказати: ви за це будете нести відповідальність”, – зазначив Порошенко.

Він звинуватив владу у бездіяльності правоохоронців і у тому, що Офіс президента нібито роздає накази “про покупку “тітушок”, посилає їх сюди, ганьблячи Україну”. Водночас Порошенко подякував ветеранам війни та активістам, котрі встали на його захист.

В Офісі президента ці заяви наразі ніяк не коментують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Порошенка прислали “тітушок”, щоб відволікти увагу від акції під домом Зеленського Погребиський

У селищі Козин біля будинку Порошенка 9 жовтня відбулися дві акції громадських організацій “із різними поглядами на ситуацію в країні”. Між учасниками відбулися сутички. Правоохоронці стверджують, що учасники акції кілька разів намагалися почати штовханину, але її одразу припиняли. Які саме організації брали участь в акціях, поліція не уточнює.

Народна депутатка від “Європейської Солідарності” Ірина Геращенко заявила, що учасники акції намагалися штурмувати будинок Порошенка, а в сутичках і штурмі брали участь неповнолітні, про що повідомили радника-уповноважену з прав дитини Дарину Герасименко. Крім того, прихильні до Порошенка блогери поширювали інформацію, що учасники мітингу “тітушки”, яким заплатили за участь в акції.

Водночас 10 жовтня проходить акція “За*бало: автомарш розгніваних громадян”, учасники якої критикують діяльність Зеленського.