fbpx

Першим “мета-містом” планети стане Сеул

Першим “мета-містом” планети стане Сеул

Першим “мегаполісом-метверсом” на планеті стане Сеул. Столиця Південної Кореї, за запевненнями представників уряду Сеулу, створить комункаційну екосистему для всіх сфер міського життя.

Ініціатива передбачає запуск віртуальної версії міста, потрапити до якого зможе будь-який житель планети за допомогою комп’ютера чи VR-окулярів.

Метаверс Сеула – це не розважальний проєкт, на кшталт ігрових VR-майданчиків, а частина південнокорейського плану з реорганізації економіки на тлі пандемії.
Розробка цифрової реальності включає економічні, культурні, туристичні, освітні та цивільні послуги, які почнуть розгортатися з наступного року. При цьому перші структури Metaverse Seoul почнуть працювати вже наприкінці цього року.

Пілотну програму буде представлено у вигляді віртуального дзвона на дзвіниці Босінгак. За традицією, у цей дзвін дзвонять лише опівночі напередодні Нового року, але цього разу він дзвонитиме двічі одночасно – у реальному світі та у віртуальній копії історичної будівлі. Захід ознаменує старт нового календарного року та офіційний запуск Metaverse Seoul.