Петро і Марина Порошенки зустрілися з головою ГО “Родини Небесної сотні”: маємо продовжувати справу Революції Гідності

Головна Сторінка » Петро і Марина Порошенки зустрілися з головою ГО “Родини Небесної сотні”: маємо продовжувати справу Революції Гідності

Петро і Марина Порошенки зустрілися з головою ГО “Родини Небесної сотні”, волонтеркою Юлією Цепун.

“Герої Небесної сотні та їхній подвиг назавжди залишаться у нашій пам’яті. Це дороговказ у нашій боротьбі. Бо ця війна почалася не 24 лютого 2022 року. Вона почалася навіть не в травні 2014 року. Ця війна триває 300 років. І найкращі сини та доньки України віддають свої життя у цій боротьбі. І в історії України подвиг Героїв Небесної сотні залишиться назавжди як приклад самопожертви заради майбутнього. На цьому прикладі будуть зростати і виховуватися майбутні покоління українських патріотів”, зазначив Петро Порошенко.

“Ми вдячні Юлії Цепун за нашу співпрацю та важливу роботу, яку ГО “Родини Небесної сотні” робить задля перемоги України”, зазначає п’ятий президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вікторія Сюмар: мусимо знати історію України, аби бути українцями

Юлія Цепун вручила Петру та Марині Порошенкам відзнаки організації.

“Справа Революції Гідності повинна продовжуватися. Ми не маємо забувати, за що віддали життя Герої Небесної сотні, та довести їх справу до кінця. Три роки тому ми започаткували нагороду для саме таких українців, які не лише були на Майдані, а й надалі боряться за ідеї Гідності та Свободи. Без сумніву, такими людьми є Петро та Марина Порошенки”, написала Цепун на сторінці організації.

“Наша щира подяка за те, що відстоюєте незалежність та свободу України, допомагаєте нашим Збройним Силам, у тому числі майданівцям, які пішли на війну. За те, що сприяли величезному прориву нашої країни у русі до членства в Європейському Союзі. За те, що зараз працюєте задля нашої перемоги. Дякуємо за Честь та Гідність”, пише голова ГО “Родини Небесної сотні”.

Лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко у Вашингтоні на Форумі Міжнародного демократичного союзу отримав нагороду IDU імені Буша-Тетчер за Свободу. У своїй промові Порошенко подякував народу України за мужність і закликав західних партнерів дати більше зброї для ЗСУ зокрема, системи протиповітряної оборони Patriot, реактивні винищувачі, F-16, танки, Abrams.