Польща знов піднімала винищувачі під час ракетних ударів РФ

Польща знов піднімала винищувачі під час ракетних ударів РФ

Зрозуміло, ось виправлений варіант з збереженням прямої мови та додаванням помірної іронії:


В останній день березня Польща вирішила додати трохи драматизму в нічне небо, піднявши свою авіацію у відповідь на ракетні удари по Україні. Згідно з повідомленням на сторінці Оперативного командування Польщі у Twitter, “Сьогодні вночі спостерігається інтенсивна діяльність дальньої авіації Російської Федерації, пов’язана із ракетними ударами по об’єктах, що розташовані на території України. Усі необхідні процедури щодо забезпечення безпеки повітряного простору Польщі запущені”.

Військові також зазначили, що це може призвести до підвищення шуму. “Зверніть увагу, що польські та союзні літаки літають у повітряному просторі Польщі, що може призвести до підвищення рівня шуму, особливо у південно-східній частині країни”, – додали у командуванні, натякаючи на те, що звуки свободи можуть бути гучнішими, ніж зазвичай.

Тим часом, українська сторона зустріла ще одну ніч з вибухами в Дніпрі, на Хмельниччині та Івано-Франківщині, коли російські окупанти вирішили влаштувати чергове “шоу” з дронів та ракет, запущених з різних напрямків.

“Близько 4:00 росіяни здійснили пуски крилатих ракет,” і нібито Польща, стоячи біля самісінького кордону дійства, вирішила, що їх реакція буде… підняти авіацію для “забезпечення безпеки”. Мабуть, для початку вирішили не поспішати збивати ракети, а обмежитися лише стриманим польотом на тлі нічного неба, щоб ненароком не потривожити спокій ракет, які так поспішали у своїй нічній подорожі.