Посадовець НАТО зробив невтішний прогноз щодо війни в Україні

Головна Сторінка » Посадовець НАТО зробив невтішний прогноз щодо війни в Україні

Країни НАТО повинні бути готовими підтримувати Київ у довгостроковій перспективі.

Війна в Україні може тривати ще кілька років, заявив високопосадовець НАТО під час саміту у Вашингтоні, передає “Голос Америки”.

“Зрештою, ми всі маємо бути готові продовжувати підтримувати Україну навіть після 2025 року. Ми всі це дуже добре розуміємо. Як ми вже говорили протягом тривалого часу, це не конфлікт, який вірогідно незабаром закінчиться”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент зробив заяву про Путіна і закінчення війни в Україні

Оцінюючи здатність Росії щодо переходу економіки на воєнні рейки, посадовець Альянсу зазначив, що довгострокові наслідки будуть відчутними та значними для російської економіки.

“Війна в Україні потребуватиме років цілеспрямованих зусиль, бо Росія безсумнівно зможе витримувати життя в умовах воєнної економіки ще мінімум 3-4 роки. Але наразі російське суспільство готове до запропонованого йому способу життя”, – зазначив чиновник на умовах анонімності.

Російська Федерація не має достатньої кількості військ і боєприпасів, щоб розпочати в Україні масштабний наступ в Україні. Росія зазнає дуже великих втрат на полі бою, намагаючись утримати невеликі територіальні здобутки, заявив на брифінгу для журналістів перед відкриттям саміту Альянсу у вівторок цей же високопоставлений посадовець НАТО.