fbpx

Повітряні кулі над Україною ‒ британська розвідка повідомила про нову тактику Росії

Головна Сторінка » Повітряні кулі над Україною ‒ британська розвідка повідомила про нову тактику Росії

У британській розвідці прокоментували появ повітряних куль із радіолокаційними відбивачами над Україно.

Зокрема, 15 лютого такі повітряні об’єкти помітили над Києвом. За даними українських офіційних осіб, щонайменше шість куль було збито. Раніше повітряні кулі бачили на Дніпропетровщині, йдеться у Twitter міноборони Великої Британії.

Ймовірно, що повітряні кулі були російськими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Працювала винищувальна авіація” що роблять російські повітряні кульки в небі над Україною

“Вони представляють нову тактику Росії, щоб отримати інформацію про українські системи ППО та змусити українців витратити цінні запаси ракет “земля-повітря” та боєприпасів”, ‒ йдеться у повідомленні.

У британському міноборони також нагадали, що 14 лютого спостереження за об’єктом “у формі повітряної кулі” призвело до закриття повітряного простору Молдови на кілька годин.

“Є реальна ймовірність, що це була російська повітряна куля, яка вилетіла з повітряного простору України”, ‒ зазначають у міноборони Великої Британії.

Невідомий повітряний об’єкт, який зафіксували у небі над Україною 15 лютого, не зонд і не аеростат. Це куля, що несе шматок металу. Вона летить за напрямком вітру і пролітала над територією інших країн. Про це розповів речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат.

15 лютого у Київській області під час повітряної тривоги виявили повітряні цілі. Місцева влада уточнила, що над столицею виявили шість ворожих повітряних зондів. Частину з них збила система ППО.

Generated by Feedzy