fbpx

Пригожин “передумав” виходити з Бахмута до 25 травня ‒ назвав нову дату

Головна Сторінка » Пригожин “передумав” виходити з Бахмута до 25 травня ‒ назвав нову дату

Ватажок російської терористичної групи “Вагнер” Євген Пригожин знову заявив, що його найманці вийдуть з Бахмута і передадуть позиції регулярній армії РФ.

Щоправда, тепер він назвав нову дату ‒ до 1 червня. Про це Пригожин сказав в інтерв’ю російському медіатехнологу Костянтину Долгову.

За його словами, “вагнерівці” виходять з Бахмута “організовано, плавно, спокійно”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пригожин назвав українську армію однією з найсильніших у світі

“До 1 числа ми передаємо позиції і 1 червня (похибка до 10 днів) ми виходимо з Артемівська і далі Артемівськ стає відповідальністю Міністерства оборони РФ”, ‒ заявив Пригожин.

Він зазначив, що “вагнерівці змушені вийти, щоб переформатувати, змінити певні свої управлінські речі, дообладнатися, доозброїтися”.

Окрім того, Пригожин вчергове заявив про “звільнення Бахмута”.

“Ми намалювали чіткі адміністративні межі міста та повністю пройшли та вичистили все місто. І тому ПВК “Вагнер” виконала своє завдання зі взяття Артемівська”, ‒ сказав ватажок найманців.

20 травня Євген Пригожин виклав відеоролик із новою заявою про нібито повне захоплення Бахмута. Він також сказав, що до 25 травня найманці “Вагенра” вийдуть з Бахмута, там нібито залишаться сили міноборони РФ.

Станом на 24 травня українські військові просуваються на флангах біля Бахмута. ЗСУ там досягли певних успіхів. Сили оборони продовжують оборонну операцію. Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

Generated by Feedzy