fbpx

“Путін помилився” – президент США зробив першу заяву з Києва

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден вперше підтвердив свій візит до Києва.

Заявив, що прибув до нашої столиці, аби підтримати Україну та її народ. Про це написав в Тwitter.

“Я сьогодні в Києві, щоб зустрітися з президентом Зеленським і підтвердити нашу непохитну відданість демократії, суверенітету та територіальній цілісності України”, написав Байден.

У дописі американський лідер згадав і російського диктатора Володимира Путіна.

“Коли Путін розпочав своє вторгнення майже рік тому, він думав, що Україна слабка, а Захід поділений. Він думав, що зможе нас пережити. Але він помилявся”, додав Байден.

Президент США підкреслив, що за останній рік Америка створили коаліцію країн від Атлантики до Тихого океану.

“Щоб допомогти захистити Україну за допомогою безпрецедентної військової, економічної та гуманітарної підтримки. І ця підтримка триватиме”, запевнив він.

Уранці 20 лютого Джо Байден прибув до Києва. Цей історичний візит відбувся за кілька днів до річниці великого вторгнення Росії в Україну. Востаннє президент США відвідував Україну 2008-го це був візит Джорджа Буша-молодшого

Приїзд Байдена підтвердив президент Володимир Зеленський. Разом вони вшанували пам’ять загиблих захисників України біля стіни пам’яті Михайлівського собору.

У президентському палаці Байдена зустрічали Зеленський із дружиною Оленою.

У Києві зранку діяли посилені заходи безпеки, були перекриті вулиці від посольства США, а також Берестейський та Повітрофлотський просп., бульв. Лесі Українки.

Generated by Feedzy