Путін прагне залучити до війни якомога більше добровольців

Путін прагне залучити до війни якомога більше добровольців

Росія прагне створити сприятливі умови, аби залучити якомога більше добровольців для служби в армії.

Кремль відзвітував про залучення у період з січня по липень понад 231 тис. добровольців, повідомляють американські аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

“Російський диктатор Володимир Путін підписав указ про обов’язкове державне страхування життя і здоров’я добровольців і мобілізованих, які беруть участь у війні проти України. Таким чином він намагається створити сприятливі умови для залучення добровольців до служби в російських збройних силах”, йдеться у повідомленні.

Водночас російська служба BBC повідомила, що сюди враховані не лише новобранці з числа цивільних, оскільки Міноборони РФ набирає персонал з терористичного угруповання “Вагнер”, а також призовники.

Вороже відомство не оснащує загони тероборони, які діють у західних регіонах. Російські “воєнкоми” повідомляють, що загони тероборони Бєлгородської та Курської областей не забезпечили бойовими кулеметами. Натомість їм запропонували мисливські рушниці.

Повідомляється й про створення добровольчого полку у Республіці Башкортостан. Він складається зі щонайменше 10 добровольчих загонів і батальйонів.

Загальні бойові втрати Росії на ранок 4 серпня становлять уже понад 248 490 окупантів. За минулу добу лави “200-х” поповнили ще понад 640 російських загарбників, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.