fbpx

Російська Федерація непомітно анексувала Білорусь

Російська Федерація непомітно анексувала Білорусь

Колишній міністр МВС Арсен Аваков провів історичну паралель між аншлюсом Австрії в 1930-і роки 20 сторіччя Німеччиною та подіями, які проходять між Білоруссю та РФ.

“Загроза Росії нікуди не зникла. Незалежно від того, коли ми говоримо про гарнізон у Ельні, який тут з 2016 року передислокувався. Загроза Росії нікуди не пішла. Росія біля наших кордонів. Більше того, ці кордони збільшилися. У нас уже майже 4 тисячі кілометрів кордонів, які контролює Російська Федерація”, – сказав Аваков.

Російська Федерація, на думку екс-міністра, проводить політику аншлюса відносно Білорусі.

“У ці дні відбувається фундаментальна річ, яку не можна не помічати – аншлюс Білорусі. Це точно повторює аншлюс Австрії в середині минулого століття. Коли канцлер Австрії, рятуючи себе і свою репутацію, по суті зрадив свою країну і передав її гітлерівській Німеччині. І тепер біля наших кордонів, на всіх 4-х тисячах кілометрів: 2000 км з РФ, трохи більше 1100 км з Білоруссю, Придністров’я, морський кордон – ми маємо збройні сили РФ. Ми маємо говорити партнерам: дякуємо, що уважні, давайте разом обговорювати ситуацію допомоги”, – сказав Аваков.