fbpx

Російські генерали скаржаться на Путіна – CNN

Російські генерали скаржаться на Путіна – CNN

Російські військові розходяться у підході до протистояння протистояти наступу ЗСУ.

Розвідка зафіксувала, як російські офіцери сперечаються між собою і скаржаться друзям та родичам на рішення Москви. Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела.

“Є серйозні розбіжності щодо стратегії з воєначальниками, які намагаються домовитись про те, на чому зосередити свої зусилля для зміцнення оборонних рубежів”, йдеться у повідомленні.

Два джерела повідомили, що президент Росії Володимир Путін сам дає вказівки генералам на місцях. Така тактика натякає на неефективну командну структуру.

Міністерство оборони Росії заявило, що перекидає сили у бік Харкова на північному сході. Але джерела в США та ЄС кажуть, що основна частина російських військ залишається на півдні, довкола Херсона.

На тимчасово окупованій території Луганщини знищили дві нові бази російських загарбників. “Бавовна” була в Кадіївці й Новоайдарі. Про це в Telegram повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Загальні бойові втрати росіян на ранок 19 вересня становлять орієнтовно 54 650 осіб. За добу лави 200-х поповнили ще понад 170 російських загарбників, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.