Російські військові зізналися, що не можуть просуватися під Авдіївкою

Російські військові зізналися, що не можуть просуватися під Авдіївкою

Українські війська успішно обороняються від атак російських загарбників на захід від Авдіївки, використовуючи недоліки російської армії.

Про це зізнаються самі окупанти, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Зокрема, один з російських військових блогерів стверджував, що в деяких мотострілецьких підрозділах РФ немає гранатометів, необхідних для ураження української бронетехніки. За його словами, що російське командування продовжує використовувати неточні карти, які переоцінюють російський контроль над місцевістю.

Тим часом інформаційний ресурс DeepState повідомляє, що станом на 3 березня село Орлівка не перебувало під повним контролем росіян. А між Тоненьким і Орлівкою ворог дещо покращив своє тактичне становище.

За даними українського військового журналіста Богдана Мирошникова, бої по всій лінії зіткнення тривають західніше Авдіївки – від околиць Очеретиного до стику напрямків між Невельським та Красногорівкою. На цей час Сили оборони майже повністю контролюють Бердичі. Частково – Орлівку, Тоненьке та Первомайське.

Ворог активно атакує в районі Авдіївки. Про це вранці 4 березня повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

За добу на цьому напрямку відбито 20 атак ворога в районах населених пунктів Бердичі, Орлівка, Тоненьке, Первомайське, Невельське Донецької області.