Росія через два тижні визнала втрати внаслідок удару дронів у Криму

Головна Сторінка » Росія через два тижні визнала втрати внаслідок удару дронів у Криму

Росія через два тижні визнали втрати внаслідок української атаки дронів на базу Чорноморського флоту РФ.

В Чорноморському у тимчасово окупованому Криму ще 10 листопада загинув старший мічман Денис Нікітін. Про смерть окупанта лише нині повідомили у так званому Чорноморському окружному козацькому товаристві.

“Він був командиром одного з десантних катерів проєкту 11770 року “Серна”, які пішли на дно під час спецоперації ГУР МО України. У заяві йдеться, що Нікітін загинув, коли Україна атакувала базу ЧФ РФ на півострові, використовуючи чотири катери-дрони”, – сказано в повідомленні.

Пропагандисти пишуть, що командир катера “героїчно помер”, адже нібито намагався запобігти влучанню українського дрона в судно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ ліквідували відомого російського пропагандиста

Старшого мічмана Військово-морського флоту РФ Нікітіна поховали 20 листопада у Новоросійську. За спробу “врятувати катер” воєнному злочинцю посмертно дали “орден мужності”.

“Бавовна” в Криму сталася вранці 10 листопада на базі ЧФ РФ у селищі Чорноморське Євпаторійського району. Окупанти майже одразу заявили, що їхня ППО відбила атаку українських дронів. За їхніми заявами минулося без руйнувань і жертв.