Росія офіційно озброїла терористів на захоплених територіях ‒ Гайдай

Головна Сторінка » Росія офіційно озброїла терористів на захоплених територіях ‒ Гайдай

На тимчасово окупованих територіях Луганщини Росія “офіційно озброїла” бойовиків-терористів.

Згідно із новим законодавством РФ, жителям окупованих територій дозволено до 2026 року зберігати, носити та використовувати зброю і патрони до неї на підставі “дозволів”, виданих до 30 вересня 2022 року. Про це у Telegram повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

“Тобто, “дозволів”, наданих незрозуміло ким незрозуміло кому упродовж останніх дев’яти років. Більш того, якщо в особи кількість наявної зброї перевищує встановлені російським законодавством норми, вони зможуть отримати ліцензію на колекціонування”, ‒ зазначив Гайдай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Паники нет”: в Луганську окупанти розганяють людей по домах

Тим часом, за його словами, на Луганщині продовжується примусова паспортизація. Із 1 березня звернутися за перерахунком пенсії можуть винятково громадяни РФ, які мають позначку в паспорті про реєстрацію за місцем проживання станом на 30 вересня, або евакуювалися вглиб Росії й мають відповідну відмітку.

“Також у 2023 році вирішено продовжити скандальні медичні огляди дітей російськими лікарями. Для цього виділено майже 1,5 млрд рублів на огляд щонайменше 220 тис. дітей”, ‒ додав Гайдай.

Він також повідомив, що загалом цього року з Росії планується направити на окуповані території 35 медичних бригад.

“Після рекомендацій щодо подальшого лікування дітей спрямовують на “довгострокове оздоровлення”, після чого їх розшукують батьки”, ‒ наголосив Гайдай.

На тимчасово захоплених територіях Луганщини російські окупанти відключили мобільний зв’язок. Офіційно це пояснюють аварією на магістральних лініях, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, “аварія”, судячи з територій, де зникло покриття, “сталася одночасно в декількох місцях”.