Черговий фейк росіян з дискредитації українського підпілля

Черговий фейк росіян з дискредитації українського підпілля

На тимчасово окупованих територіях російські сили здійснюють інформаційну кампанію, метою якої є дискредитація українського підпілля. Вони розповсюджують фальшиві листування з підлітками, які, за їхніми твердженнями, були завербовані партизанами для проведення терактів у школах Криму, який наразі перебуває під тимчасовою окупацією Росією. Про це інформує Центр національного спротиву.

Ця операція має на меті перекласти відповідальність за масову страту росіян у Москві на українців. ЦНС висловлює занепокоєння, стверджуючи, що кремлівський режим використовує трагедію як засіб для розпалення ненависті та спричинення ще більшої кількості смертей. Відомство закликає українців на окупованих територіях залишатися пильними та уникати місць масового скупчення людей, аби не стати жертвами потенційних провокацій з боку Кремля.

Також повідомляється про недавній трагічний інцидент у місті Красногорськ Московської області, де в концертному залі “Крокус Сіті Хол” особи в камуфляжі влаштували стрілянину та пожежу, внаслідок чого загинула сотня людей. Російська ФСБ заявила, що підозрювані в теракті нібито планували перетнути російсько-український кордон і мали контакти в Україні, проте Головне управління розвідки Міністерства оборони України назвало ці заяви абсурдними.