Росії не дає спокою Старокостянтинів ‒ Ігнат

Росії не дає спокою Старокостянтинів ‒ Ігнат

Російські загарбники не припиняють спроб бити по Старокостянтинову Хмельницької області, де розміщений військовий аеродром.

Вибухи там пролунали ввечері та вночі проти 6 серпня. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За його словами, робота Повітряних сил ЗСУ минула ніч була успішною. Росія атакувала Україну ракетами “Калібр”, Х-101 та “Кинджал”.

“Саме аеродром Старокостянтинова не дає спокою ворогам. Зрозуміло чому. Наші льотчики добряче дають прочухана ворогу на окупованих територіях. Ми бачимо і склади боєприпасів здіймаються в небо”, сказав Ігнат.

Він розповів, що Росія била по Україні “Калібрами” з кораблів у Чорному морі. А також ракетами Х-101 та Х-555 з літаків Ту-95, які злетіли в Росії. Окрім того, “Кинджали” випастили з району Тамбова через Білорусь.

Російські загарбники з вечора 5 серпня тричі атакували Хмельницьку область. Ціллю окупантів був аеродром у Старокостянтинові. Про це повідомив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Він підтвердив, що вночі була серія вибухів в Старокостянтинівській та Хмельницькій громадах. Більшість ракет були збиті силами протиповітряної оборони.