Як вивести інтернет-магазин на Західний ринок

Як вивести інтернет-магазин на Західний ринок

З початком війни в Україні увесь бізнес поділився на кілька категорій: ті, хто не вижили, ті, хто намагається відновитися, і ті, хто швидко зорієнтувався та пішов підкорювати Західні ринки. Ми, як професійна агенція діджитал маркетингу, допомагаємо клієнтам вийти на нові ринки та отримати продажі. Поділимося кількома порадами щодо просування на Захід.

Використовуйте можливості відповідно до бюджету

Конкуренція на Західному ринку більша, а отже і ціна за те, щоб показатися своїй аудиторії, вища. Ми не радимо використовувати всі канали реклами і маркетингу одночасно, адже це знищить ваш бюджет буквально за місяць-два і не дасть потрібного результату. Розбийте канали по категоріях і тестуйте їх по черзі. Успішні канали масштабуйте, не успішні відключайте.

Знаходьте свою аудиторію правильно

Найпопулярніший канал отримання продажів для інтернет-магазину і в Україні, і на Заході це гугл реклама. За допомогою цього каналу не ви будете шукати свою аудиторію, а вона вас. Ваші оголошення будуть з’являтися для потенційних покупців, як відповіді на їх пошукові запити.

Чи варто заходити в соцмережі?

Однозначна відповідь – так. Але спершу перегляньте вік своєї аудиторії і порівняйте з вашим вибором соцмереж для розміщення. За статистикою середній вік користувачів соцмереж є таким:

Facebook – 25-34 роки

Instagram – 18-34 років

TikTok – 16-24 роки

Twitter – 25-34 роки

Окрім віку, погляньте на стать користувачів та спробуйте зрозуміти, як саме вони взаємодіють з контентом. Це збереже ваш бюджет.

Підвищуйте взаємодію з покупцями

Email маркетинг це досить популярний та ефективний спосіб підвищення продажів на Заході. Не зважаючи на те, що українські власники бізнесу часто нехтують цим каналом. За статистикою показник ROAS для email значно вищий, ніж для інших каналів маркетингу. До того ж, вам простіше та дешевше взаємодіяти з аудиторією, яка вже щось купила у вас, ніж залучати постійно нових покупців.

Інші методи просування

Також долучіть до свого списку такі методи просування як: органічне просування (SEO) та розміщення свого інтернет-магазину на Amazon. Перший досить дорогий та довгий процес, який потребує професійного підходу. А другий ви зможете виконати самостійно і отримати всі бенефіти від розміщення на Amazon їх канали маркетингу, охоплення величезної аудиторії і тд.

Пам’ятайте про аналітику

Збирайте будь-які дані з самого початку. Одразу їх буде не багато, але з часом ви зможете використовувати всю статистику та дані на свою користь. Збирайте контактні дані ваших покупців, їх інтереси, відстежуйте поведінку, проводьте опитування аудиторії.

Українські товари підкорюють міжнародну арену вже давно. Західні покупці знають та поважають наших спеціалістів та нашу якість. Доведіть їм, що ваш товар найкращий, і робіть це правильним шляхом.