Серед загиблих на Дніпропетровщині є діти. Зеленський зробив заяву

У Синельниківсьому районі Дніпропетровщини уже відомо про шістьох загиблих внаслідок російських ударів.

Там пошкоджено більше десятка приватних будинків. Зайнялися пожежі, які оперативно ліквідували рятувальники. Серед загиблих є діти 6 та 8 років. Ще двох людей травмовано. Про це повідомили у ДСНС.

Окрім того, у Дніпрі відомо про двох загиблих та 16 постраждалих.

“На жаль, кількість постраждалих зростатиме. Розбір завалів пошкоджених будинків триває. На місцях розгорнуті пункти допомоги потерпілим. Працюють психологи. Поліція приймає заяви від постраждалих”, – йдеться у повідомленні.

На російські удари по Дніпропетровщині відреагував президент Володимир Зеленський.

“Кожна держава, яка надає системи ППО Україні, кожен лідер, який допомагає переконувати партнерів, що ППО зараз має бути не на складах, а в реальних містах і громадах, які зазнають ударів терористі, усі, хто підтримує наш захист, є рятівниками життя. Ми маємо завдати поразки російському терору. Це потреба не лише нашої держави, не лише українців, це глобальна потреба”, – зазначив він.

За словами президента, Росія повинна відповідати за свій терор, і кожна ракета, кожен ворожий дрон мають збиватися.

“Світ може це гарантувати, партнери мають необхідні спроможності. Це було доведено зокрема у небі Близького Сходу, і це має запрацювати у небі Європи”, – додав Зеленський.

У Дніпрі після російського ракетного удару на світанку 19 квітня горить п’ятиповерхівка. Повідомляють про загиблих та поранених.

Будинок частково зруйнований. Під завалами можуть бути люди.