fbpx

“Слуга народу” Клочко втікав від журналістів – його назвали брехуном

Головна Сторінка » “Слуга народу” Клочко втікав від журналістів – його назвали брехуном

Нардеп від “Слуги народу” Андрій Клочко, 70-річна матір якого впродовж двох років стала власницею нерухомості і майна на 14,5 млн грн, обманює про родину-мільйонерів.

Про це заявили журналісти BIHUS info

Після того, як Клочко став народним депутатом, його матір почала скуповувати різне і дороге. Забіг із закупівель стартував у селі Блиставиця – 25 км від Києва, сказано в сюжеті.

У липні 2020-го Наталія Клочко купила там 24 сотки землі. Ділянку журналісти оцінюють у близько 2 млн грн.

У 2021 році у матері нардепа з’являється таунхаус на 150 квадртів в Броварах. Вартість – теж під 2 млн грн.

У серпні жінка отримала відразу дві квартири на 67 і 199 квадратів і маленьке приміщення у Києві в ЖК “Рів’єра”. Поруч – метро, вихід до пляжу на Дніпрі. Вартість нерухомості – близько 9,5 млн грн.

Торік жінка також придбала авто Tesla Model X. Ціни на такі машини на вторинному ринку стартують від 1,2 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доки Зеленський обіцяє рівні можливості, його оточення ганяє на номерах без штрафів

Нардеп заявив, що матері допомагає сестра Олена Грузіцька, яка є “забезпеченою”. І з ними він “не спілкується щодо фінансових питань”. Також за версією Клочка, чоловік сестри очолює філію міжнародної компанії.

Журналісти з’ясували, що подружжя мешкає у висотці на Троєщині. А сестра нардепа немає ніякого бізнесу і навіть не реєструвалася ФОПом. Вони виявилася працівницею стоматологічної клініки.

“Клочко розказує про мільйони, успішний бізнес, а в реальності – ані мільйонів, ані бізнесу офіційно у сестри немає”, – сказано в сюжеті.

Також виявилося, що ніякого бізнесу не має і чоловік сестри “слуги”. За 2018-20 роки подружжя разом заробили понад мільйон гривень, порахували журналісти. Такої суми навіть не вистачає на Tesla.

Сам Клочко на запитання журналістів “Звідки у вашої родини таке майно на мільйони?” не відповідав і прямував у парламент.

Також не захотіла спілкуватись і сестра нардепа.

Журналісти припускають, що “слуга народу” неофіційно заробляє гроші і не декларує їх.

За даними ЗМІ, нардепи отримують щомісячні доплати від Офісу президента – за правильні голосування, хорошу поведінку, щоб не розбіглися.

“Логічно припустити, що фонд доплат не формується з кишені президента чи керівника його Офісу. Це частково гроші тих самих олігархів, проти яких “слуги” ніби то активно ведуть боротьбу. Частково – “подяка” від учасників “Великого будівництва”, які отримують мільярдні державні підряди”, – сказано в сюжеті.

Доплати називають від $20 тис. до $50 тис. на місяць.

Андрій Клочко пройшов до Верховної Ради за списками “Слуги народу”, очолює Комітет з організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку й містобудування.