Смужки тканини замість білизни: 10 відвертих фото українок цього “хтивого понеділка”

Головна Сторінка » Смужки тканини замість білизни: 10 відвертих фото українок цього “хтивого понеділка”

Щотижня сміливі користувачі Twitter діляться відвертим контентом. У підписі до еротичних кадрів використовують хештег #хтивийпонеділок або #sexymonday.

Більшість українок, які підтримали пікантну традицію, фотографувалися у костюмах 18+. Крім цього роздягалися до білизни та знімалися оголеними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 56-річна Памела Андерсон вразила стрункою фігурою у блискучій мініспідниці

Gazeta.ua зібрала найяскравіші фото, які публікували у Twitter цього понеділка.

Хтивийпонеділок – флешмоб, у якому користувачі Twitter публікують фото в стилі ню під хештегом #хтивийпонеділок або #sexymonday і збирають коментарі. Роблять це з різною метою: щоб прийняти власне тіло, привернути увагу до політичної події чи задля самовираження.

До появи хтивихпонеділків вже існували позначення для “оголених” днів тижня. Періодично в англомовному Twitter намагалися влаштувати Національний день нюдсів. Цього дня кожен міг попросити нюдси й отримати їх в особисті повідомлення. Уперше таке провели 2012 року в мережі. Проблема була в тому, що таких днів нюдсів було приблизно 10, і проводили їх у різний час.

Учасники флешмобу не завжди повністю роздягаються. Найчастіше публікують фото в спідньому або в сарафані із приспущеною бретелькою, піднятою спідницею чи футболкою тощо.