Сьогодні ввечері в усіх регіонах можуть вимикати світло

Головна Сторінка » Сьогодні ввечері в усіх регіонах можуть вимикати світло

Сьогодні, 14 травня, з 21:00 до 24:00 Укренерго вимушене запровадити контрольовані аварійні відключення в усіх регіонах.

Про це компанія повідомила ввечері вівторка.

Причина – значний дефіцит електроенергії в системі внаслідок російських обстрілів та зростання споживання через похолодання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Квитки на потяг купуватимуть по-новому. Подробиці від Укрзалізниці

Завтра, 15 травня, для промислових споживачів графіки обмеження потужності будуть діяти протягом всієї доби – з 00:00 до 24:00, сказали в Укренерго.

У Києві вводяться графіки аварійних відключень, в тому числі і для населення. Обсяги відключень незначні, близько 10% споживачів, повідомила Київська міська військова адміністрація.

“Після ракетних ударів ворога по енергогенеруючих обʼєктах в енергосистемі України зберігається значний дефіцит. Причина – масштабні пошкодження українських електростанцій, через які вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до атаки”, – сказали.

Вранці Укренерго повідомляла, що станом на 09:30 споживання зросло на 4,5 % у порівнянні з тим же часом вчора. Вчора вечірній максимум споживання був на 4% вищим за максимум попереднього робочого дня – п’ятниці 10 травня.

Українців закликали ощадливо споживати електроенергію, особливо з 17:00 до 24:00 години.