Стартував Нацвідбір на Євробачення-2024: коли відбудеться фінал

Нацвідбір на Євробачення-2024 офіційно розпочався. Музичним продюсером конкурсу вдруге став музикант і композитор Дмитро Шуров.

Артисти зможуть подати свої заявки з 30 серпня по 22 жовтня через форму на сайті eurovision.ua. Про це повідомляє Суспільне.

“Стартувало приймання заявок на участь у Нацвідборі на Євробачення-2024. Я хочу звернутися до всіх музикантів нашої країни: у вас є майже вісім тижнів, щоб створити власну пісню перемоги. Пісню року, яка представить Україну на глобальній міжнародній арені, порве всі чарти та виборе перше місце на цьогорічному Євробаченні. Я дуже чекаю на ваші пісні, ваш талант і заряд енергії зараз дуже потрібні нашій країні”, зазначив Шуров.

Цьогоріч відбір пройде із новими правилами. Глядачі зможуть обрати одного з фіналістів шляхом онлайн-голосування.

“Цього року фіналістів Нацвідбору обиратиму не тільки я. Поміж учасників лонглиста, на яких мені не вистачить місця в списку фіналістів, а це мій найбільший біль минулого року, буде проведене голосування. Глядачі оберуть свого фаворита, який отримає шанс позмагатися за перемогу у фіналі”, додав продюсер.

Умови участі

Участь у Нацвідборі можуть взяти артисти віком від 16 років. Подати заявку можуть як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує шести осіб.

Хронометраж поданої пісні не має перевищувати 3 хв. Трек повинен бути оригінальним, він не має бути оприлюдненим чи звучати на концертах до відбору.

Кількість поданих пісень від одного учасника не обмежена. Дозволяється подавання демоверсій.

Список фіналістів Нацвідбору складатиметься з 10 учасників, яких оберуть до 20 листопада. До 29 грудня глядачі матимуть можливість обрати ще одного фіналіста зі списку лонг-листа.

68-й пісенний конкурс Євробачення у травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть 11 травня. Півфінали відбудуться 7 та 9 травня.

67-й конкурс Євробачення відбувся в британському Ліверпулі від імені України. Гурт TVORCHI представив Україну з піснею Heart of Steel та посів шосте місце у фіналі конкурсу.