fbpx

Ситуація на фронті може змінитися навесні: що на це вплине

Ситуація на фронті може змінитися навесні: що на це вплине

Системи протиповітряної оборони, які надають Україні партнери, змінять перебіг війни.

Ситуація на фронті може змінитися уже навесні. Таку заяву зробив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю La Repubblica.

“Що змінить ситуацію навесні, то це, перш за все, системи ППО, такі як Iris-T, Patriot і NASAMS”, – заявив він.

Проте Україна досі не отримала системи Patriot.

“Вони ще не передали їх нам, але вони у нас будуть. Наші люди тренуються використовувати їх. Завдяки їм ми будемо захищати небо. А на землі в нас будуть Leopard”, – заявив міністр.

Також міністр оборони закликав партнерів надати Україні бойові машини.

“Потім я попросив нові бойові машини піхоти, такі як Bradley, Spartan, Mastiff. У моєму листі Діду Морозу, звісно, є і винищувачі”, – додав міністр.

Iris-T найсучасніша зенітна система Німеччини. Ракети ППО здатні вражати цілі на висоті до 20 кілометрів і відстані до 40 кілометрів.

11 жовтня Німеччина передала Україні перший із чотирьох обіцяних зенітно-ракетних комплексів IRIS-T SLM.

Швеція також передасть Україні системи протиповітряної оборони IRIS-T та Hawk. До пакета оборони увійдуть і танки Leopard, сказав прем’єр Швеції Ульф Крістерссон.

21 грудня США оголосили про надання нового пакета безпекової допомоги Україні на майже $1,85 млрд, який вперше включатиме зенітні ракетні комплекси Patriot.

Patriot це далекобійна зброя, яка може вражати свої аеробалістичні цілі на відстані до 150 км. Ці комплекси на певних напрямках могли б допомогти відігнати російську авіацію якомога далі від наших кордонів, а саме бомбардувальники ТУ-22М3 чи екіпажі тактичної авіації ворога.

Generated by Feedzy