Трамп оскаржує рішення суду у цивільній справі про шахрайство

Трамп оскаржує рішення суду у цивільній справі про шахрайство

Адвокати колишнього президента Дональда Трампа офіційно подали апеляцію на рішення суду Нью-Йорка у цивільній справі про шахрайство проти нього та керівників організації Trump, в якій їм було наказано сплатити понад $450 мільйонів.

“Ця апеляція подана на кожну частину вироку, оскільки відповідачі вважають себе ображеними,” – йдеться в повідомленні про апеляцію, поданому в понеділок, зазначаючи, що загальна сума штрафів складає більше ніж $464 мільйони. Апеляція буде подана до Апеляційного відділення Верховного суду штату Нью-Йорк, Перший відділ. Генеральний прокурор Нью-Йорку Летиція Джеймс подала позов проти президента Трампа та інших керівників організації Trump за шахрайство. Після тримісячного судового розгляду, суддя Верховного суду Нью-Йорку Артур Енгорон визнав усіх відповідачів винними за сімома пунктами звинувачення. В центрі справи були щорічні фінансові звіти організації Trump. Це не були офіційні фінансові документи, а маркетингові матеріали, в яких керівники підсумовували вартість активів, щоб визначити загальну чисту вартість президента Трампа. Суд встановив, що ці цифри регулярно завищувались і використання цих завищених значень у угодах обманювало банки та страховики, змушуючи їх приймати невиправдані ризики.

Адвокати стверджують, що ніхто не постраждав від цього випадку і в справі немає жертв. Представники Deutsche Bank та Zurich Insurance Group засвідчили, що проводили власний аналіз при веденні справ з організацією Trump. Штрафи Штрафи включали штраф у розмірі $355 мільйонів за незаконно отримані прибутки для президента Трампа, плюс ще $4 мільйони кожному для Дональда Трампа-молодшого та Еріка Трампа, та $1 мільйон штрафу для головного фінансового директора організації Trump Аллена Вайсельберга. Штрафи підлягають нарахуванню 9 відсотків річних і були заднім числом залежно від суті питання. Організації також було призначено тривалий нагляд з боку третьої сторони, колишнього судді Барбари Джонс, та офіцера з питань дотримання ризиків, чиї звіти суду можуть призвести до додаткових штрафів, включаючи анулювання ділових сертифікатів.

Трампу-молодшему було заборонено обіймати виконавчі посади на два роки. $400 мільйонів як «залякувальна тактика»? Для подання апеляції, президенту Трампу необхідно було внести депозит або заставу у розмірі $400 мільйонів, покриваючи вартість його штрафів.

Минулого місяця адвокат президента Трампа Аліна Хабба сказала Fox News, що “не випадково” суд вимагав такої великої застави і що це сума, яку він був готовий сплатити. “Те, що вони намагаються зробити між цією справою та моєю останньою справою – це вивести Трампа з бізнесу,” сказала пані Хабба. “Це не спрацює, по-перше. По-друге, те, що вони роблять, це залякувальна тактика. На жаль, вони обрали не ту людину для тиску, на мою думку, тому що він сильний, він стійкий і в нього є багато готівки”.