fbpx

Три дні знімання, “Живчик” замість шампанського: розповіли подробиці новорічного привітання Зеленського

Три дні знімання, “Живчик” замість шампанського: розповіли подробиці новорічного привітання Зеленського

Новорічне привітання президента Володимира Зеленського знімали три дні – з 24 до 29 грудня.

Про це розповів інженер-оптик, доктор фізико-математичних наук, професор із Чернівців Олег Ангельський, який взяв участь у заході.

Знімання відбувалося в Маріїнському палаці.

Зі слів науковця, спершу представники Офіса президента зателефонували до ректора Чернівецького національного університету.

“Спитали в ректора мій номер телефону. Пізніше зателефонували мені. Запросили – і я приїхав, взяв участь у всіх заходах, пов’язаних зі зніманням цього привітання. Все тривало доволі довго, бо це був творчий процес. Я відчув, що це таке – коли знімають фільм”, – розповів професор.

Столи з їжею були окремо.

“Звісно, не було застілля з алкоголем. На зніманні використовували безалкогольний напій “Живчик”. А годували нас в іншому місці, виносили канапки. Ніхто голодним не залишився”, – сказав Ангельський.

Поспілкуватися із Зеленським науковцю не вдалося.

“Надто багато охочих було поспілкуватися із Зеленським. Він запрошував усіх на наступний день до себе на аудієнцію. Пропонував поговорити про те, які в кого проблеми, що потребує розв’язання. Але я вже поїхав додому”, – розповів чоловік.

“Дайте самі оцінку президенту, який три дні записував одне відео, коли на кордоні стоїть 170-тисячна ворожа армія. Бо головне – піар”, – коментує у Facebook політолог Віктор Таран.

Новорічне привітання президента Зеленського цього разу тривало 21 хв. Військових на знімання відправляли наказом.